News

Piątkowy koncert Hard Times jest przełożony...

Takie wieści od zespołu Hard Times:

Jest nam niezmiernie przykro, ale najbliższe koncerty (Bogart - 02.10'20) będą musiały odbyć się w innych terminach, ponieważ Wiśnia wylądował na kwarantannie. Bardzo chcieliśmy się z Wami spotkać, ale rok 2020 znów okazał się o naszą relację zazdrosny. Bądźcie z nami w kontakcie, niedługo podamy nowe daty, zbliża się też premiera klipu. Do zobaczenia!

Akcja charytatywna Trójki - „Święta Bez Granic 2016“

swieta bez granic radiowa trojkaTakową informacją dzielimy się z Państwem od kilkunastu lat i dzielimy się z ogromną radością.
Jak co roku, bierzemy udział w szlachetnej, charytatywnej akcji radiowej Trójki - "Święta Bez Granic", tegoroczna impreza odbędzie się 17 grudnia a gwiazdą wieczoru będzie zespół De Mono – koncert akustyczny.
Tradycyjnie w trakcie koncertu odbędzie się licytacja upominków podarowanych przez Trójkę, zaprzyjaźnionych artystów, sportowców... i Was Drodzy Państwo.
Dochód z imprezy przekazany zostanie na rozwój ogólnopolskiego programu - Stypendia św. Mikołaja prowadzonego przez Fundację Świętego Mikołaja.

Impreza odbywa sie pod patronatem 3 Programu Polskiego Radia.

Serdecznie zapraszamy do udziału !!!

Ørganek

organekFormacja ØRGANEK powstała w roku 2013 z inicjatywy jej lidera, Tomasza Organka, początkowo jako Power Trio. Rok pożniej do Adama Staszewskiego (bas) oraz Roberta Markiewicza (perkusja) dołączył klawiszowiec, Tomasz Lewandowski. Jeszcze tego samego roku grupa wydała swój debiutancki album pt."Głupi", który przebojem wtargnął na rynek muzyczny w Polsce zapewniając zespołowi czołówki list przebojów rozgłośni radiowych oraz liczne nagrody i wyróżnienia (m.in. Mateusz Trójki 2014, Szczota Offensywy 2014, Nagroda im.Grzegorza Ciechowskiego 2014, nominacja do nagrody Fryderyk 2015). W latach 2014 - 2016 kwartet dał ponad dwieście koncertów w Polsce i zagranicą, czym zbudował sobie świadomą i wymagającą publiczność, dzięki ktorej album pt. "Głupi" uzyskał status Platynowej Płyty.

Czytaj więcej: Ørganek

Sylwester 2016

sylwesterSerdecznie zapraszamy na imprezę sylwestrową, jak zawsze będzie miło, spontanicznie i na luzie...
W cenie trzy gorące posiłki. Zimne przekąski, ciepłe i wyskokowe napoje dostępne w barze.
Wstęp - 125 zł.

Bawimy sie z samym Romkiem Puchowskim, który zagra świetny koncert a następnie będzie nas raczył muzyką z płyt.

Czytaj więcej: Sylwester 2016

Koncert Krzsztofa Zalewskiego

krzysztof zalewskiPotrzeba matką wynalazków. Oraz – jak się okazuje – najlepszą muzą. Bo w pewnym sensie nowy album Krzysztofa Zalewskiego zrodził się z potrzeby: jak najczęstszego kontaktu z publicznością. Promując swój poprzedni album – „Zelig” – wokalista chciał grać jak najczęściej, wszędzie, dla wszystkich. Jedna trasa z zespołem, druga... szło świetnie, ale okazało się, że koledzy nie zawsze mogą, albo że nie w każdym miejscu da się zmieścić pełny skład. Zaczął więc koncertować solo i publiczność entuzjastycznie przyjęła ten one man show, nawet uproszczone, obnażone wersje skomplikowanych numerów z „Zeliga”.

Czytaj więcej: Koncert Krzsztofa Zalewskiego