News

Akcja charytatywna Trójki - „Święta Bez Granic 2016“

swieta bez granic radiowa trojkaTakową informacją dzielimy się z Państwem od kilkunastu lat i dzielimy się z ogromną radością.
Jak co roku, bierzemy udział w szlachetnej, charytatywnej akcji radiowej Trójki - "Święta Bez Granic", tegoroczna impreza odbędzie się 17 grudnia a gwiazdą wieczoru będzie zespół De Mono – koncert akustyczny.
Tradycyjnie w trakcie koncertu odbędzie się licytacja upominków podarowanych przez Trójkę, zaprzyjaźnionych artystów, sportowców... i Was Drodzy Państwo.
Dochód z imprezy przekazany zostanie na rozwój ogólnopolskiego programu - Stypendia św. Mikołaja prowadzonego przez Fundację Świętego Mikołaja.

Impreza odbywa sie pod patronatem 3 Programu Polskiego Radia.

Serdecznie zapraszamy do udziału !!!

Sylwester 2016

sylwesterSerdecznie zapraszamy na imprezę sylwestrową, jak zawsze będzie miło, spontanicznie i na luzie...
W cenie trzy gorące posiłki. Zimne przekąski, ciepłe i wyskokowe napoje dostępne w barze.
Wstęp - 125 zł.

Bawimy sie z samym Romkiem Puchowskim, który zagra świetny koncert a następnie będzie nas raczył muzyką z płyt.

Czytaj więcej: Sylwester 2016

Wyprzedany! HEY I BŁYSK I 3.12.2016

heyHEY jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. ich twórczość – znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej – szybko zjednały sobie publiczność. Pierwsza płyta Hey’a „Fire” wydana w 1993 r. jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych. Przez ponad 20 lat działalności zespół oscyluje między grungem, rockiem alternatywnym aż po elektronikę.

Czytaj więcej: Wyprzedany! HEY I BŁYSK I 3.12.2016

Ørganek

organekFormacja ØRGANEK powstała w roku 2013 z inicjatywy jej lidera, Tomasza Organka, początkowo jako Power Trio. Rok pożniej do Adama Staszewskiego (bas) oraz Roberta Markiewicza (perkusja) dołączył klawiszowiec, Tomasz Lewandowski. Jeszcze tego samego roku grupa wydała swój debiutancki album pt."Głupi", który przebojem wtargnął na rynek muzyczny w Polsce zapewniając zespołowi czołówki list przebojów rozgłośni radiowych oraz liczne nagrody i wyróżnienia (m.in. Mateusz Trójki 2014, Szczota Offensywy 2014, Nagroda im.Grzegorza Ciechowskiego 2014, nominacja do nagrody Fryderyk 2015). W latach 2014 - 2016 kwartet dał ponad dwieście koncertów w Polsce i zagranicą, czym zbudował sobie świadomą i wymagającą publiczność, dzięki ktorej album pt. "Głupi" uzyskał status Platynowej Płyty.

Czytaj więcej: Ørganek