Gooral//Paprodziad

Kategoria
Koncerty
Termin
2022-05-14 20:00 - 22:00

Bilety:50 zł  przedsprzedaż, 60 zł w dniu koncertu.

Kup bilet online

Gooral//Paprodziad
Wspólny projekt powstał by wspierać i wzmacniać dostrajanie się do nowych wibracji spływających na Ziemię wraz z rozpoczynającą się Erą Wodnika.
Zapraszamy w transową, mistyczną, taneczną podróż w głąb obrazów Nowej Ziemi.
 
Gooral od 15 lat łączy z sukcesami muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną. Muzyk zagrał ponad 1000 koncertów w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach tj Pol'and'rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva
czy Audioriver. Bielszczanin ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych i jeden dvd z ZPIT Mazowsze, który okazał się bestsellerem Empiku.
W miękko otulającej słuchacza soczystymi, organicznymi, leśnymi dźwiękami, groovującej, elektronicznej, downtempowej krainie Goorala pojawia się Paprodziad wraz z afirmującymi harmonię, rozwój duchowy, miłość do ludzi i przyrody mantrorapami (zaklęciami).
Włodek Dembowski znany wszystkim jako Paprodziad występów w zespołach: min. Łąki Łan, Dziady Kazimierskie, November project oraz różnych często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana. Przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata.