Nocny Kochanek

Koncerty
Termin: 2020-09-27 18:00 - 23:00

 
Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 60 PLN przedsprzedaż / 70 PLN w dniu koncertu.
Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl
Trasa Powitalna zespołu Nocny Kochanek to powrót do koncertowania w trudach związanych z obostrzeniami spowodowanymi epidemią. Jest ciężko, jesteśmy jednak na dobrej drodze do normalności - gramy bezpiecznie i otwieramy koncerty! Jesienna trasa to ostatnie występy zespołu przed wejściem do studia.
Nocny Kochanek to muzycznie klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych! Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem. Najnowszy album zespołu - "Randka w Ciemność" otrzymał nominację do najważniejszej muzycznej nagrody w kraju - Fryderyków.
Dzieci do 10. roku życia wchodzą za darmo - pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert.
Vane
Strona internetowa: https://vane.band
Groove/melodyjny death metal i piraci? Czemu nie! Vane bierze co najlepsze z tych dwóch światów - ciężkie, ale melodyjne riffy, ryczący wokal, szybka perkusja i potężny bas oraz ciekawa historia umoczona w Złotej Erze Piractwa.
Utworzony w 2016 zespół szybko zaczął zdobywać międzynarodową publiczność. Jeszcze przed pierwszymi koncertami wydał EP The Prologue i długograja Black Vengeance, który to jest koncept albumem opowiadającym o jednym z najdziwniejszych piratów tamtych czasów. Od tego czasu Vane wydał kilka kolejnych singli i teledysków, a zwieńczeniem dyskografii jest EP The Nightmare.
Vane jest również aktywny koncertowo. Do największych sukcesów zaliczyć można 5 miejsce na Wacken Metal Battle, występ na Pol'and'Rock, finał Bloodstock 2 The Masses oraz szereg koncertów u boku uznanych kapel takich jak Vader, Kat&RK, Pro-Pain czy Acid Drinkers.