Dziwna Wiosna

Koncerty
Termin: 2023-04-28 20:00 - 23:00

Bilety: Przedsprzedaż - 59zł w dniu koncertu – 69 zł.

Kup bilet online

 

Najlepsze trio po tej stronie kosmosu, Cardi B czeskiego grind core’u, Beaty Kozidrak, kanadyjskiego heavy metal i po prostu…

NADZIEJA POLSKIEGO ROCKANDROLLA!!!

DZIWNA WIOSNA

Zaprasza na koncert w Bogarcie w Gomunicach
3.02.2023

Dziwna Wiosna to warszawskie trio grające brudne i piękne rockowe piosenki. Gitarzysta i wokalista Dawid Karpiuk, perkusista Łukasz Moskal (Brodka, Sister Wood i jeszcze pół Polski) i basista Wojtek Traczyk (Maria Peszek, Gaba Kulka i jeszcze sto pięćdziesiąt jazzowych składów, bo Wojtek najbardziej lubi jazz) zaczęli grać razem w 2018 roku jako Superhuman Like Brando. Wiosną 2020 roku, kiedy pandemia zamknęła miliardy ludzi w domach i pogrzebała stary świat, postanowili zacząć od nowa. Tak powstała Dziwna Wiosna.

Zaczęli od „Niepewności”, wydanej w sierpniu 2020 piosenki, która jest historią o miłości, z walącym się światem w tle. Potem był jeszcze niepokojący „Sen”, przebojowe „Stracone” i „Odejdź” i „Miłość bez końca”. Wszystkie te numery hulały w radiach jak szalone. W sierpniu 2021 zespół wydał swój debiutancki album, za który otrzymał nominację do Fryderyka. Latem zobaczyliśmy zespół na największych festiwalach muzycznych w Polsce, jak Pol’and Rock, Męskie Granie, Olsztyn Green Festiwal oraz jako suport zespołu Kings Of Leon. Jesienią zespół wyruszył w trasę, która rozpoczęła się w Bieszczadach, w kultowej, magicznej i legendarnej HIPISÓWCE. Potem chłopaki wrócili do domu, by zagrać w warszawskiej STODOLE.
Potem ruchem konika szachowego przejechali miasta i wsie Polski A i Polski B.

W Gomunicach zagrają materiał ze swojej, nominowanej w tym roku do Fryderyka oraz w zgodnej opinii krytyków po prostu zajebistej, debiutanckiej płyty. Zaprezentują też piosenki z nowego albumu, którego premiera zbliża się średnimi krokami.

Żebyście potem za 20 lat nie mówili, że was tam nie było.

Dziwna Wiosna przyszła.

Antyradio objęło patronat nad koncertem.