Dr Misio + ROAN

Koncerty
Termin: 2023-10-13 20:00 - 22:30

Bilety - przedsprzedaż: 59 zł ( I pula -100 sztuk), 69 zł. W dniu koncertu: 79 zł.
Bilety na balkon w cenie 100 zł dostępnie do zakupu wyłącznie w klubie.
 
Dr MISIO, to męska załoga pod wodzą Arka Jakubika – jednego z
najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego mn. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”,
„Drogówka”, „Wołyń”, „KLER” ).
Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.
Zespół ma na swoim koncie dwie płyty pt: „Młodzi” i „Pogo” których producentem muzycznym jest Olaf Deriglasoff , a najbardziej charakterystycznymi utworami są:
„Mentolowe papierosy”,
„Dziewczyny”,
„Młodzi”, „Hipster”,
„Pogo”czy „Mr.H....”
Wiosną 2017r ukazała sie trzecia płyta pt.’Zmartwychwstaniemy’, której producentem jest Kuba Galiński znany z produkcji plyt dla: HEY, Ania Dąbrowska czy Ania Rusowicz.
Trzecią płytę promował utwór pt.’Pismo’ do którego teledysk zrobił Wojtek Smarzowski.
Utwór ten był grany w większości polskich rozgłośni radiowych a teledysk do tego utwory ma ponad 2 miliony wyświetleń na YouTube.
Obecnie zespół Dr Misio nagrał swoją czwarta płytę, której producentem ponownie jest Kuba Galiński.
Premiera płyty pt. “strach XXI wieku” odbyła się w październiku 2020 roku a promuja ją single i teledyski do utworów pt. Chcesz się bać, którego reżyserem jest Piotr Domalewski, ‚Strach XXI wieku’ w reżyserii Wojtka Smarzowskiego czy “Siedemnastolatki” w reżyserii Oskara Kaszyńskiego.
W 2021 roku zespół Dr Misio był nominowany do nagrody Fryderyk 2021 w kategorii: Płyta roku. Obecnie muzycy pracują nad kolejnymi utworami i teledyskami które bedą promowane od wiosny 2023 roku jako zapowiedż nowej płyty, której premiera jest planowana na jesień 2023r.
Dr Misio zagrali niezliczoną ilość koncertów w całej polsce od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra Meskie Granie, Cieszanów Rock Festival, Co Jest Grane Festival, Festiwal TOP TRENDY, Festiwal TOP of The TOP.
Dr Misio są wspaniałym zespołem dla publiczności oczekującej od artysty podczas koncertu dużo energii i emocji, zarówno w klubie jak i w plenerze a Arek Jakubik jest uważany za jednego z najlepszych i najbardziej żywiołowych frontmanów na polskim rynku muzycznym.
ROAN to zespół, który od początku swej działalności łączy różne style muzyczne, głównie punk, rock i reggae. To laureat Jarocina, uczestnik wielu rockowych festiwali – niemieckiego Wacken Open Air czy Przystanku Woodstock. Jako drugi zespół wziął udział w rozpoczynającej się w latach 90 Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Wielką popularnością i uznaniem cieszyła się wówczas płyta „Ogień”, z której utwory ROAN grał na koncertach w Polsce i nie tylko. 4 września ukazuje się reedycja tej płyty wydawcą jest Firma fonograficzna Agora Muzyka, co jest wyrazem powrotu muzyków do muzycznych korzeni i ukłonem w stronę pierwszych i najwierniejszych fanów, dla których „Ogień” stał się płytą niemalże kultową.
Wielki atut zespołu ROAN to koncerty, czyli od lat pełna mocy ekspresja, doskonałe, nowoczesne brzmienie i tzw. „ściana gitar”. To doskonała zabawa muzyków i publiczności, taniec pogo i wspólne śpiewanie . ROAN jest zespołem wielkich scen i małych klubów, a dźwięki płynące ze sceny to połączenie post punka, rocka i reggae.
Zespół tworzą:
Zbigniew Man – gitara, śpiew, Andrzej Man – gitara basowa, Andrzej
Sroka –gitara, Marcin Ściesiński - perkusja