Sorry Boys

Koncerty
Termin: 2024-04-20 20:00 - 22:00

Bilety: 85 zł przedsprzedaż, 95 zł w dniu koncertu.
Bilety na balkon dostępne do zakupu wyłącznie w klubie w cenie 120 zł.
Program najbliższych koncertów będzie oparty na utworach z dwóch ostatnich albumów: „Renesans” i „Moje serce w Warszawie”, ale „Absolutnie, absolutnie” nie zabraknie także największych przebojów Sorry Boys!
Sorry Boys to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie, który udanie łączy popowe kompozycje z alternatywnymi wpływami. Od początku działalności trzon grupy stanowią: Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Zespół wydał sześć płyt i zagrał kilka tras koncertowych, wystąpił również na najważniejszych polskich festiwalach muzycznych, m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Olsztyn Green Festival, Jarocin Festival oraz na Męskim Graniu.
W ciągu mijających 12 miesięcy Sorry Boys zaprezentowali dwa albumy – jesienią 2022 r. ukazał się „Renesans”, nominowany do nagrody Fryderyk 2023 w kategorii ‘Album Roku Indie Pop’, z którego pochodzą przebojowe single: „Mapy gwiazd”, „Na spalonym moście” i „Fudżi”, a 21 lipca miała swoją premierę płyta „Moje serce w Warszawie”, upamiętniająca 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Krążek promuje utwór tytułowy oraz najnowszy singiel „Dzień dobry” z gościnnym udziałem Roberta Gawlińskiego.
 
Single Sorry Boys:
„Mapy gwiazd”, https://bit.ly/3CG3QqD
„Na spalonym moście”, http://bitly.pl/2vu1y
„Moje serce w Warszawie”, https://tiny.pl/crlgx
„Dzień dobry”, https://tiny.pl/cf6mq
„Absolutnie, Absolutnie” https://youtu.be/L_JjrcAGW4o
„Jesteś Pragnieniem” https://youtu.be/IH-AjpkwtE4